Робітники Управління каналу Дніпро-Донбас приймали активно участь в проведенні Дня Довкілля. Ними проведено роботи:
- По прибиранню територій – 18 га;
- Ліквідуванню несанкціонованих сміттєзвалищ – 11 од.;
- Висадці дерев – 92 од., кущів – 18 од.;
Упорядкування газонів – 67,7 м2.
