30 травня 2018 року на Головній дільниці Управління каналу Дніпро-Донбас відбулося урочисте засідання присвячене Дню працівників водного господарства України.
У засіданні прийняли участь: заступник начальника управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Держводагентства України – Войтюк Ірина Вікторівна та Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпровська природна інспекція» – Кузора Віктор Євгенійович.
З нагоди свята, працівникам Управління каналу Дніпро-Донбас, які відзначилися досягненнями за сумлінну і ефективну працю, високий професіоналізм та особливі трудові заслуги було висловлено Подяку та вручено почесні Грамоти.
