Робітники гідротехнічних цехів Управління каналу Дніпро-Донбас виконували роботи по фарбуванню вапном фасадів насосних станцій та ремонту віконних рам на будівлі РММ Котовської дільниці.

Робітники гідротехнічних цехів Управління каналу Дніпро-Донбас виконували роботи по фарбуванню вапном фасадів насосних станцій та ремонту віконних рам на будівлі РММ Котовської дільниці.
