На цьому тижні працівники гідротехнічного цеху Котовської дільниці
проводили роботи з фарбування металевої перильної огорожі на насосній
станції №3, окошування санітарної зони каналу, маркування обладнання.

На цьому тижні працівники гідротехнічного цеху Котовської дільниці
проводили роботи з фарбування металевої перильної огорожі на насосній
станції №3, окошування санітарної зони каналу, маркування обладнання.
