26.09.19 р. працівники гідротехнічної дільниці Котовського відділення виконували роботи з вапняного фарбування устоїв на нижньому б`єфі насосної станції №3.

26.09.19 р. працівники гідротехнічної дільниці Котовського відділення виконували роботи з вапняного фарбування устоїв на нижньому б`єфі насосної станції №3.
