16.04.2020 р. працівники гідротехнічних дільниць виконували роботи:
Перещепинське відділення – дезінфекція в виробничо-побутовій будівлі

Орільське відділення – вапняне фарбування парапетів проїжджої частини насосної станції №9

Краснопавлівське відділення – прибирання території відділення від сухостою, упорядкування клумб і квітників.
