В Управлінні каналу Дніпро-Донбас на п’яти дільницях розпочато виконання заходів з благоустрою:
– впорядковуються території поблизу насосних станцій, на виробничих базах;
– прибирається листя, сміття;
– виконується обрізка кущів, дерев;
– висіваються квіти на клумбах;
– ліквідовуються стихійні сміттєзвалища поблизу інспекторської дороги каналу.