Був проведений пуск каналу Дніпро-Донбас у технологічний режим роботи.

З 1.11.2017 року був проведений пуск каналу Дніпро-Донбас у технологічний режим роботи для наповнювання підйомів  до проектних рівнів води на зимовий період 2017-2018рр., не допущення розмерзання насосних агрегатів на насосних станціях № 1-12, а  також перевірки працездатності насосних агрегатів після ремонту. Було здійснено перехід живлення насосних станцій  на силові трансформатори ТД 10000 кВА.  Канал працював до  3.11.2017р.

ВРП -35 готовий до переходу на силові трансформатори ТД-10000 кВА

Трансформатор ТД – 10 000 кВА ( забезпечує живлення н/ст. при роботі в технологічному режимі)

Підняття затворів на н/ст.

Працюючі агрегати на н/ст

Контрольні прибори які призначені для контролю та сигналізації температури підшипників насосних агрегатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *