
27 березня 2018 року у м. Дніпро в ресторанному комплексі «Хутір», вул. Набережна Перемоги, 29, відбулася Конференція-виставка «Економія. Екологія. Ефективність. Співпраця заради сталого розвитку регіону».
У програмі були розглянуті:
- проведення підсумків щорічного конкурсу інноваційної продукції, кращих технічних та сервісних рішень «Зелений імпульс. GREEN CHAMBER AWARD»;
- стан та перспективи гармонізації законодавства України відповідно вимогам угоди про Асоціацію між Україною та ЄС;
- державна політика в сфері підвищення показників енергоефективності підприємствами всіх форм власності та приватними домогосподарствами;
- обласні програми у сфері енергоефективності і охорони навколишнього середовища;
- особливості формування стратегій розвитку ОТГ у контексті екологічного аспекту;
- інфраструктура підтримки зеленої модернізації економіки регіону, побудована на базі Дніпропетровської торгово-промислової палати тощо.
Від Управління каналу Дніпро-Донбас взяв участь у цій Конференції-виставці в.о. начальника Управління – Поставний Ігор Михайлович.