Шановні колеги!
03.09.1976 р. наказом Мінводгоспу України № 384 було створено Управління каналу Дніпро-Донбас.
Вітаємо зі святом, 42 –річчям
Управління каналу Дніпро-Донбас!
Бажаємо щастя, здоров’я, миру, джерельної води,
успіхів у роботі, творчої наснаги!
