Попередній водообмін у Орільському водосховищі

17.10.2018 р. о 9-00 годині почалась подача дніпровської води в Орільське водосховище для
виконання попереднього водообміну з метою покращення якості води.
Насосні станції № 1-10 працюють в технологічному режимі по одному насосному агрегату на
кожній, витратою 20 м 3 /сек.
Після здійснення попереднього водообміну в Орільському водосховищі почнеться подача води у
Краснопавлівське водосховище.