20.10.2018 р. о 18-50 годині включена насосна станція № 12 в технологічному режимі, витратою 20
м 3 /сек. Почалась подача дніпровської води у Краснопавлівське водосховище після виконання
попереднього водообміну в Орільському водосховищі.
Згідно затвердженого Державним агентством водних ресурсів Регламенту водообміну
заплановано подати у Краснопавлівське водосховище до 100 млн.м 3 дніпровської води.
По результатах проведення водообміну буде досягнуто підвищення рівня та покращення якості
води у Краснопавлівському водосховищі, що дозволить забезпечити жителів м. Харків та ряд
населених пунктів Харківської області питною водою, яка відповідає санітарним нормам.

