Начальник відділу енергозбереження і зв’язку – Чуйко С. М. та провідний інженер з ремонту відділу механізації – Хоменко І. М., у Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства м. Київ, пройшли навчання за темами: «Підвищення енергоефективності водогосподарсько-

