Шановні колеги, друзі!

Велика шана і низький уклін усім Захисникам рідної землі – людям мужнім і самовідданим, стійким духом, благородним у помислах і діях! Ви вдень і вночі, ризикуючи власним життям і віддаючи його за краще майбутнє, обороняли і досі бороните рідну землю від ворогів. Тому найбільше чого хочеться усім побажати так це МИРУ, якнайшвидшого повернення наших воїнів живими і здоровими до рідних домівок, світлого неба над головою, квітучих навесні садів, радісних від щастя родин і нескінченного добра усім в незалежній, вільній і  багатій  державі!

Нехай в такому прагненні усіх нас духовно об’єднає щира віра у повсякчасне небесне заступництво під Покровом Пресвятої Богородиці!

                                                                                        Слава воїнам! Слава Україні!

                                                                                                                        З повагою,

                                                                              Управління каналу Дніпро-Донбас