Шановні колеги, друзі!
Велика шана і низький уклін усім Захисникам рідної землі – людям мужнім і самовідданим, стійким духом, благородним у помислах і діях! Ви вдень і вночі, ризикуючи власним життям і віддаючи його за краще майбутнє, обороняли і досі бороните рідну землю від ворогів. Тому найбільше чого хочеться усім побажати так це МИРУ, якнайшвидшого повернення наших воїнів живими і здоровими до рідних домівок, світлого неба над головою, квітучих навесні садів, радісних від щастя родин і нескінченного добра усім в незалежній, вільній і багатій державі!
Нехай в такому прагненні усіх нас духовно об’єднає щира віра у повсякчасне небесне заступництво під Покровом Пресвятої Богородиці!
Слава воїнам! Слава Україні!
З повагою,
Управління каналу Дніпро-Донбас
