З 01 по 03 листопада п.р. канал Дніпро-Донбас працював в технологічному режимі для наповнення підйомів на зимовий період.
Насосні станції № 1-9 працювали цілодобово, витратою 20,0 м3/сек. Забір води з Кам’янського водосховища склав 4,9 млн.м3. Витрати електроенергії – 0,5 млн. кВт*год.
