11.06.2020 р. працівники гідротехнічних відділень виконували роботи:
Котовське відділення – вапняне фарбування бетонних стовпчиків огорожі, оновлення і встановлення знаків в санітарній зоні.

Орільське відділення – вапняне фарування парапетів та будівлі насосної станції №9.

Перещепинське відділення – прибирання чагарнику, впорядкування клумб на території відділення.
