Станом на 13 грудня 2021 року включено 10-ть насосних станцій каналу Дніпро-Донбас – дніпровська вода почала подаватися у Орільське водосховище. Після його наповнення будуть підключені насосні станції № 11 та № 12 для подальшого перекачування води у Краснопавлівське водосховище.
Відео – Включення насосного агрегату на насосній станції № 10 – початок подачі води у Орільське водосховище.