З нагоди професійного свята найкращі працівники Головного, Перещепинського та Краснопавлівського віділення отримали Подяки від Голови Державного агентство водних ресурсів України Ігоря Гопчака за значний внесок у розвиток водогосподарсько-меліоративного комплексу України, високий професіоналізм та сумлінну працю.


