16.10.19 р. працівники гідротехнічної дільниці Орільського відділення виконували роботи:
– фарбування емаллю металевих перильних огороджень на верхньому б`єфі насосної станції №10/

– ремонт стиків устоїв цементним розчином на нижньому б`єфі насосної станції №10
