17.10.2016 року о 00-00 годин почалося поступове включення в технологічному режимі насосних станцій каналу Дніпро-Донбас для здійснення попереднього водообміну в Орільському водосховищі. Станом на 08-00 годин працюють насосні станції № 1?3, витратами 20 м3/сек. Після покращення якості води у Орільському водосховищі розпочнеться наповнення насосними станціями № 1?12 Краснопавлівського водосховища для сталого забезпечення якісною водою мешканців м. Харкова та області
