Всеукраїнський День пам’яті Захисників Донецького аеропорту

Ця героїчна оборона, яка стала символом незламності та мужності українських військових, тривала 242 дні. Всі ці дні українські військові, добровольці, медики та волонтери протистояли навалі окупаційних військ та бойовикам, затято відстоюючи малесенький клаптик української землі.

За стійкість і незламність українських Захисників назвали “кіборгами”. Вони стали символом рішучості та відданості ідеалам вільної та незалежної України.

Навіть після повного знищення терміналів українські Захисники не втратили духу, довівши всьому світу, що українського воїна неможливо зламати.

Вічна Слава Героям!

«Кіборги» вистояли – не вистояв бетон!

Благоустрій Котовського відділення

У зв’язку з погіршенням погодних умов,внаслідок випадання великої кількості снігу, для благоустрою, забезпечення чистоти та більш безпечного пересування людей та автотранспоту, працівниками каналу були виконані роботи з прибирання снігу на насосних станціях та на території Котовського відділення.

Щиро вітаємо з Новим 2026 роком!

Цей рік був дуже непростим для нашої країни. Ми пережили ще один рік в умовах війни, втрату близьких, руйнування. Для кожного з нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми виборюємо щодня.

Щиро зичимо, щоб в новому році закінчилось безкінечне 24 лютого 2022 року. Нехай 2026 рік видасться переможним у всіх сенсах: для нашої України – над ворогом, для всіх людей – над тими стражданнями, які принесли окупанти на нашу землю.

У цей особливий період ми не можемо не згадати наших Захисників та Захисниць, які стоять на передовій захисту нашої Батьківщини, мужньо, віддано та безкомпромісно захищають незалежність України.

Віримо, що спільне для всіх українців бажання здійсниться у 2026 році, що світло переможе темряву.

Щиро вітаємо із найсвітлішим святом- із Різдвом Христовим!

На жаль, вже четвертий рік поспіль, ми зустрічаємо свято під час війни. Але окупанти не заберуть у нас свято. Всі українці на Різдво будуть молитися за нашу свободу і за Перемогу України.

Відзначаючи Різдво не забуваємо про наших Захисників і Захисниць, які не можуть бути зі своїми родинами. Завдяки їм ми маємо можливість відзначати зимові свята. Пам’ятаємо про це і шануємо їхні зусилля.

Христос народився! Славімо його!

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня, в Україні вшановують героїв-рятівників, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати страшну трагедію XX століття.

Наслідки аварії назавжди змінили історію та долі тисяч людей, а пам’ять про ті події ще довго житиме в свідомості нашого народу.

Зараз, коли Україна чинить спротив вторгненню агресора, а окупанти погрожують усьому світові новою ядерною катастрофою, подвиг українських ліквідаторів набуває особливої ваги. Україна, як ніхто, знає ціну радіаційної безпеки і зробить усе, щоб нічого подібного до Чорнобильської катастрофи більше не сталося.

Низький уклін всім, хто боровся зі страшною бідою. Священна пам’ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.
Пам’ятаємо…